top of page

ПОРЕБРИК

650*150*50 мм

650*170*60 мм

650*200*70 мм

Ще більше бордюрів

у нашому Інтернет-магазині

Гарантия 5 лет

ГАРАНТІЯ

5 РОКІВ

Замер тротуарной плитки

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

(в межах міста)

Объект под ключ

ОБ'ЄКТ

ПІД КЛЮЧ

Объект под ключ

МІНІМАЛЬНІ ТЕРМІНИ

Гарантия 5 лет

ПРОТОКОЛИ ВИПРОБУВАНЬ

БОРДЮРИ ОДЕСА

ПОРЕБРИК

Поребрик Одесса

БОРДЮР ДОРОЖНІЙ

Бордюр дорожный Одесса

Купити бордюри та поребрики різних розмірів та кольорів можна прямо у нас на сайті. Наші бордюри та поребрики характеризуються високою міцністю та довговічністю. Бордюри за найнижчими цінами в Одесі тільки на МегаДвір.

Бордюри та поребрики виконують функцію фіксатора тротуарної плитки, виконують декоративну функцію та є невід'ємною частиною екстер'єру.

Для оформлення садових доріжок чи благоустрою приватного двору радимо використовувати наші високоякісні бетонні поребрики (садові бордюри), які чудово впишуться у дизайн двору. Для оформлення декоративних клумб та елементів ландшафтного дизайну ідеально підійдуть пластикові бордюри, що легко набувають необхідної форми. Для облаштування заїздів під автомобіль, використання як порожка для заїзду або створення доріг Вам не обійтися без дорожніх бордюрів, які завдяки своїм розмірам та міцності витримають найвищі навантаження.

Виробляються поребрики та бордюри методом вібро-пресування, що робить ці елементи ландшафтної архітектури зносостійкими та довговічними. Вони з легкістю витримують фізичні навантаження та температурні перепади. Як сировина використовується гранітне відсівання фракції 0-5 мм, вознесенський пісок, цемент марки 500, пластифікатор і барвники. Пресовані поребрики та бордюри відповідають усім вимогам ДСТУ та гарантовано прослужать Вам довгі роки. Гарантія від виробника 5 років!

Фасуються поребрики та бордюри на європіддонах. Кількість на одному піддоні: поребрик малий (650*150*50 мм) – 96 шт., поребрик середній (650*170*60 мм) – 76 шт., поребрик великий (650*200*70 мм) – 48 шт. бордюр дорожній (700 * 300 * 150 мм) - 22 шт. Вся продукція надійно стягується на піддонах поліпропіленовою стрічкою, що є запорукою вдалої доставки на об'єкт.

Бордюри та поребрики є невід'ємною частиною екстер'єру та здатні не просто виконати функцію фіксації тротуарної плитки, а й додати особливість у дизайн двору. Якщо використовувати при впорядкуванні кольоровий поребрик, подвір'я стане більш затишним. Кольоровий поребрик надає ефекту окантовки, що відразу впадає в очі і створює неповторне враження.

Купити бордюри в Одесі та Одеській області за найнижчими цінами можна прямо на нашому сайті. Для цього виберіть потрібний варіант поребрика або бордюру та оформіть замовлення на сайті. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом для уточнення замовлення та дати постачання.

Якщо Вас цікавить встановлення бордюрів в Одесі, заходьте в наш розділ Установка бордюрів, де Ви знайдете всю необхідну інформацію. Бордюры Одесса - в наличии.

bottom of page