top of page
DSC_0224.jpg
Знижки до -10%
МегаДвор
МЕГА-ЯКІСНА тротуарна плитка в найкоротші терміни

ТРОТУАРНА ПЛИТКА
ОДЕСА

За 7 днів ми облаштуємо Ваше подвір'я з мінімальними витратами.
Ще більше тротуарної плитки у нашому інтернет-магазині:

СТАРЕ МІСТО

Тротуарная плитка старый город

ЦЕГЛА (200*100 мм)

КВАДРАТ

Тротуарная плитка квадрат

КОТУШКА

Тротуарная плитка катушка

ШАПКА МОНОМАХА

394-min.jpg
КОЛИ ВИ ЗАМОВЛЯЄТЕ ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ
НЕ В НАС

Неприємний менеджер,

не хочу навіть дзвонити!

Проблеми після першої зими!

Плитка надто слизька!

КОЛИ ВИ ЗАМОВЛЯЄТЕ ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ
МегаДвор

Суттєва економія

Гарантия 5 лет

Безпека та екологічність

Гарантия 5 лет

Максимальна комплектація (економія на доставці)

Гарантия 5 лет

Приємне спілкування з компетентним менеджером

Гарантия 5 лет

Надійна упаковка (безпека при доставці / зберіганні)

Гарантия 5 лет

Найкоротші терміни

Гарантия 5 лет

Офіційна гарантія

5 років!

Гарантия 5 лет

Варіант плитки без фаски (зручно ходити на каблуках)

Гарантия 5 лет

Зручні умови оплати (аванс – 30%;

залишок - при відвантаженні)

БОНУСИ ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ
З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ
Na-himke

Тротуарна плитка

7 небо

Житловий масив 7 небо Доступне житло з чудовими упорядкованими дворами

DVOR.UA

DVOR.UA Інтернет-магазин товарів благоустрою

Биопарк

БіоПарк в Одесі 16000 м2 упорядкованої території

Тротуарна плитка МегаДвір пройшла всі можливі випробування на міцність, водопоглинання, морозостійкість, стирання та з честю захистила свій високий статус. Тротуарна плитка, отримана методом напівсухого вібропресування, відповідає всім вимогам ДСТУ (протоколи випробувань).
У процесі виробництва МегаДвір використовує цемент виключно марки 500, що є запорукою високої якості тротуарної плитки.

Тротуарна плитка МегаДвір виготовляється виключно з високоякісної сировини, а саме: гранітного відсіву фракції 0-5 мм, вознесенського піску, цементу марки 500, пластифікатора та барвника високої стійкості. Рецептура виробництва створювалася та покращувалася протягом п'яти років, що дозволило виробляти справді високоякісний продукт.

Виготовляється тротуарна плитка на високотехнологічному обладнанні вітчизняного виробника (Моторика-Південь, м. Миколаїв). Технологія виробництва тротуарної плитки МегаДвір полягає у формуванні напівсухого розчину під тиском та вібрацією. Продукція, отримана цією технологією, випереджає за всіма показниками свої аналоги. Морозостійкість вібро-пресованої тротуарної плитки становить 150 циклів заморозки - розморозки, тоді як у литої тротуарної плитки цей показник становить лише 50 циклів. Це говорить про те, що пресована тротуарна плитка в рази краще переносить зиму, ніж лита. Цей параметр особливо важливий в умовах клімату нашого регіону, оскільки за одну зиму може статися до десяти циклів заморожування – розморожування.

 

На кожній стадії виробництва здійснюється контроль якості продукції та відбракування некондиційної тротуарної плитки. Ці заходи спрямовані на виключення ймовірності попадання некондиційної тротуарної плитки на об'єкт замовника. Допустиме значення бою тротуарної плитки на об'єкті складає 1% від загального обсягу, однак і цей 1% тротуарної плитки можна використовувати на підрізування. Гарантія на тротуарну плитку МегаДвір складає 5 років після продажу.

Тільки на нашому сайті клієнт може одразу вибрати саме той варіант викладки тротуарної плитки, який ідеально впишеться в зовнішній вигляд двору. Тепер не потрібно уявляти як виглядатиме та чи інша викладка плитки, які кольори краще гармонують і яка ціна в такому варіанті вийде за метр. Ми це вже зробили за Вас. Вам залишається тільки вибрати найбільш підходящий варіант за зовнішніми та ціновими показниками. Мегадвір робить покупку тротуарної плитки більш усвідомленою і не допускає можливості обману очікувань.

 

Тротуарна плитка в Одесі та Одеській області виготовляється кількома виробниками, проте саме МегаДвір надає своїм клієнтам низькі ціни на якісну тротуарну плитку та високий рівень обслуговування. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними результатом та радять нас своїм друзям та знайомим. Якщо Ви хочете купити тротуарну плитку у двір та отримати задоволення від покупки, тоді сміливо звертайтесь до МегаДвору.


Купити тротуарну плитку у Львові простіше простого. Для цього Вам достатньо лише набрати номер (093) 252-13-47. Широкий асортимент пресованої тротуарної плитки не залишить байдужим. Наші фахівці готові підібрати для Вас тротуарну плитку за низькою ціною, яка відповідає всім нормам якості.
Як запорука нашої впевненості як пресована плитка, надаємо нашим клієнтам гарантію на пресовану тротуарну плитку на 5 років!

Якщо Вас цікавить укладання тротуарної плитки в Одесі, заходьте в наш розділ Укладання тротуарної плитки, де Ви знайдете всю необхідну інформацію. Тротуарная плитка Одесса - в наличии.

bottom of page