top of page

ВОДОСТОК

Ще більше водостоків у нашому Інтернет-магазині

Гарантия 5 лет

ГАРАНТІЯ

5 РОКІВ

Замер тротуарной плитки

БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР (в межах міста)

Объект под ключ

ОБ'ЄКТ

ПІД КЛЮЧ

Объект под ключ

МІНІМАЛЬНІ ТЕРМІНИ

Гарантия 5 лет

ПРОТОКОЛИ ВИПРОБУВАНЬ

ВОДОСТОК ОДЕСА

БЕТОННИЙ ВОДОСТОК

Водосток в Одессе

Водостоки тротуарні, лотки та люки під плитку найвищої якості за низькою ціною можна купити на сайті МегаДвір.

Тут Ви знайдете широкий асортимент водостоків для відведення води із двору. Дані елементи ландшафтної архітектури не дадуть накопичуватися воді на тротуарній плитці, що унеможливлює виникнення калюж і збільшує термін служби тротуарної плитки.

Системи лінійного водовідведення представлені бетонними та пластиковими лотками, які закриваються зверху відповідними гратами (чавунними, сталевими, нержавіючими).

Також Ви можете купити люки під плитку за низькими цінами різних видів та розмірів. Ми маємо як чавунні люки, так і садові пластикові люки.

Пластикові люки мають чітку геометрію, стійкий колір, не піддаються корозії та ультрафіолетовому випромінюванню, виготовляються із стійкого поліпропілену, який витримує температуру в діапазоні -80/+80 С. Пластикові люки мало важать і відрізняються надійною системою кріплення.

Чавунні люки призначені для безпечного доступу до підземних інженерних комунікацій та забезпечують безпеку пішоходів на вулицях та безпеку автомобільного руху.

Бетонні водостоки в Одесі від МегаДвір пройшли всі необхідні випробування на стирання, водопоглинання, морозостійкість та міцність. У результаті протоколи випробувань підтверджують високу якість водостоків, що відповідає нормам ДСТУ. Бетонні водостоки під тротуарну плитку виготовляються із високоякісної сировини (гранітний відсів, вознесенський пісок, цемент марки 500, пластифікатор). У виробництві використовується обладнання фірми "Моторика-Юг" (м. Миколаїв). Фасування бетонних водостоків проводиться на піддонах 1200*800 мм (252 штуки - 1 піддон). Усі піддони стягуються поліпропіленовою стрічкою та перев'язуються плівкою для надійної доставки продукції на об'єкт замовника.

Лотки пластикові в Одесі та Одеській області поставляються виробником StandartPark. Якість цієї продукції перевірено часом і викликає сумнівів. Широкий асортимент лотків з решіткою не залишить Вас байдужим, у нас Ви знайдете саме ті лотки, які ідеально впишуться в екстер'єр і виконуватимуть свою функцію в повному обсязі.

Якщо Вас цікавить встановлення водостоків, лотків та люків в Одесі, заходьте у наш розділ Установка водостоків, де Ви знайдете всю необхідну інформацію.

bottom of page